AKCE LISTOPAD 2022:


Prožitkový víkendový seminář 

Šamanské cestování - 18.-20.11. - OBSAZENO 

Šamanismus tu byl od počátku věků. Jeho podstatou je možnost pracovat s neobvyklou realitou a duchovním světem. Neobvyklou realitou je to, co v běžném životě nezažíváme a nevidíme, i když tu je. Jako děti jsme tuto schopnost měli, ale postupně jsme ji ztratili, "odpojili jsme se".

Šaman je člověk - muž nebo žena - který umí vstoupit do jiných stavů vědomí podle své vůle a cestovat v duchu mezi tímto světem a jinými světy, aby našel způsob léčení, vědomosti, radu a pomoc pro sebe i pro jiné.

Šamanismus je někdy mylně vykládán jako černá magie, kult/náboženství nebo šarlatánství. Nic z toho ale šamanismus není. Prostřednictvím šamana a různých technik dokážeme vnímat neobvyklou realitu a spojit se se spirituálním světem. Tyto cesty jsou hluboké a léčivé, pokud jsme tomu otevřeni. Šamanská cesta neumožňuje ovládat druhé a manipulovat jimi. Umožní pouze používat síly, které jsou tu odedávna, které jsme popřeli a odmítli...

Šamanské cesty v neobvyklé realitě na prožitkovém víkendovém semináři:

- hledání silového zvířete 

- léčení druhých s pomocí silového zvířete

- hledání duchovního učitele/průvodce 

- léčení s pomocí duchovního učitele

- rituál věštění z kamene 


Za pomoci bubnu a dalších technik vám šaman umožní ve změněném stavu vědomí vstoupit do neobvyklé reality, najít vaše silové zvíře, svého duchovního učitele/průvodce a spojit se s jejich energií. V neobvyklé realitě neexistuje čas ani hmota, vše je možné. Spojit se se svým silovým/totemovým zvířetem znamená propojit se se silou a energií tohoto zvířete a tu pak využít k sebe léčení, léčení druhých a dalšímu růstu na všech úrovních. Spojit se se svým duchovním učitelem a cestování v neobvyklé realitě znamená získat přístup k informacím, léčení a poselstvím, které vám v běžném životě zůstávají skryty.


PROGRAM VÍKENDOVÉHO PROŽITKOVÉHO SEMINÁŘE:

Místo konání: Zahrada u Rodinů, Víska u Nepomuka 

Společný víkend zahájíme v pátek, příjezd v 17:00. Po večeři, která bude připravena na 18:00 nás čeká uvítací rituál a také si budeme povídat o šamanismu. Předpokládaný konec v pozdních hodinách. 

V sobotu nás čekají tři šamanské cesty v neobvyklé realitě - najdete si své silové zvíře a duchovního učitele. Těšit se můžete na večerní rituál Tanec se silovým zvířetem. 

V neděli si osvojíme techniku Věštění z kamene, vydáme se na další šamanskou cestu za duchovním učitelem, abychom ho požádali o léčení a naučíme se, jak léčit druhé prostřednictvím našeho silového zvířete. 

Závěr prožitkového semináře v 15:00.


V ceně je zahrnuto:

- víkendový program

- ubytování ve dvoulůžkových dřevěných vytápěných chatách 

- vegetariánská plná penze - páteční večeře, sobotní snídaně, oběd a večeře, nedělní snídaně a večeře

- voda a čaj po celý den

Cena prožitkového víkendového semináře: 3.200 Kč/osoba 

Rezervace místa = uhrazení zálohy 1.500 Kč. Pokud nechcete o své místo přijít, s rezervací prosím neotálejte. Doplatek uhraďte prosím do 31.9.2022. 

Storno podmínky: Účast na semináři lze zrušit do 31.10., po tomto termínu propadá záloha 1.500 Kč. Při zrušení účasti po 10.11. propadá celá částka. 

S sebou: podložku na cvičení/ležení, deku, polštářek, šátek přes oči - budete potřebovat na šamanské cestování, pohodlné oblečení, kámen o velikosti pomeranče, zápisník, psací potřeby, chřestidlo (pokud nemáte, vyrobte si ho z malé sklenice naplněnou kamínky, rýží nebo luštěninou)Vytvořte si webové stránky zdarma!