AKCE LEDEN 2022:

Jemná vinyassa jóga v energii bubnů - 16.1.2022

ČAS:  NEDĚLE, 19:00 - 20:00

Jógová praxe bude jemná, ve stylu vinyssa, tedy poplujeme v energii pohybu a dechu. Bubny vytvářejí silné vibrace, které jsou uzemňující, dokáží navodit euforické stavy, doslova nás zaplaví svou energií. 

Do těchto stavů blaženosti nás dostane můj kamarád a vynikající hudebník Petr Mastroiani, který bude hrát na několik různých nástrojů. V meditaci se k bubnům přidám já s tibetskými mísami a společně se vydáme na cestu galaxiemi :-)

Příspěvek: 200,- Kč 

REZERVACE: https://yantrayoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/ 

Podložku na cvičení s sebou.


Cyklus workshopů Tao jóga 5 elementů

ELEMENT ZEMĚ 

Je prvním z cyklu pěti workshopů. Lze ho absolvovat samostatně. Další workshopy probíhají v únoru, březnu, dubnu a květnu a najdete je v akcích zde na webu.

ČAS: NEDĚLE, 10:00 - 11:30 

Lze se zúčastnit samostatně jen jednoho nebo více workshopů. Doporučuji si projít celý cyklus. Na každém z workshopů se budeme postupně věnovat jednomu elementu. 

V čínské filozofii (taoismus) naše těla utváří 5 elementů: voda, země, oheň, dřevo a kov. Tyto elementy představují pět základních aspektů "Qi", neboli životní energie. Jsou vzájemně propojené a ovlivňují se. Harmonická rovnováha pěti elementů je klíčem k udržení silného energetického těla a fyzického zdraví.

Proč "Tao-jóga"

Stejně jako v taoismu se jóga opírá o filosofii, kdy správný tok životní energie - prány, má přímý a prokazatelný vliv na zachování fyzického a duševního zdraví. Též pracuje s pěti elementy: země, voda, oheň, vzduch, éter. V józe čerpáme z celé řady technik, jako jsou pozice těla (ásany), meditace, mudry (gesta rukou) a další techniky, sloužící k posílení energetického těla, zajištění správné funkce vnitřních orgánů, zklidnění mysli a rozvíjení vyšších úrovní vědomí.

Spojením těchto dvou filosofií a mých osobních zkušeností s jógou a cvičením qi-gong, vznikl jedinečný cyklus workshopů, na kterých si v praktické i teoretické rovině osvojíte techniky, jak si uchovat správný tok životní energie a podpořit tak vaše zdraví, mládí a vitalitu.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 3

Příspěvek 220,- Kč

REZERVACE: https://yantrayoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/

Podložku na cvičení s sebou.

Divine Yoga - Objev své božství - 30.1.2022

Praktikoval/a jsi už jógu se zavřenýma očima nebo v úplné tmě?
První pocit z toho může být rozpačitý, ale není se čeho bát.
Naopak...Pokud nejsou tvé vjemy, především oči (budou zavázané šátkem), ničím rozptýleny, ponoříš se hlouběji do svého nitra. Do dechu a energií uvnitř.
Provedu tě jednoduchými pozicemi, kde budeme intenzivně pracovat se směřováním toku energie do čaker a aromaterapií.
Probudíme všechny čakry a ty okusíš absolutní propojení se svou božskou podstatou. 

Příspěvek: 180 Kč

REZERVACE: https://yantrayoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/ 

Podložku na cvičení s sebou a ŠÁTEK NA OČI


Vytvořte si webové stránky zdarma!