AKCE ÚNOR 2022:

Tao jóga - Element Kov 13.2.2022

ČAS: NEDĚLE, 10:00 - 11:30  - Druhý z cyklu pěti workshopů Tao-jóga. 

Lze se zúčastnit samostatně jen jednoho nebo více workshopů. Doporučuji si projít celý cyklus.

V čínské filozofii (taoismus) naše těla utváří 5 elementů: voda, země, oheň, dřevo a kov. Tyto elementy představují pět základních aspektů "Qi", neboli životní energie. Jsou vzájemně propojené a ovlivňují se. Harmonická rovnováha pěti elementů je klíčem k udržení silného energetického těla a fyzického zdraví. 

Proč "Tao-jóga"

Stejně jako v taoismu se jóga opírá o filosofii, kdy správný tok životní energie - prány, má přímý a prokazatelný vliv na zachování fyzického a duševního zdraví. Též pracuje s pěti elementy: země, voda, oheň, vzduch, éter. V józe čerpáme z celé řady technik, jako jsou pozice těla (ásany), meditace, mudry (gesta rukou) a další techniky, sloužící k posílení energetického těla, zajištění správné funkce vnitřních orgánů, zklidnění mysli a rozvíjení vyšších úrovní vědomí. 

Spojením těchto dvou filosofií a mých osobních zkušeností s jógou a cvičením qi-gong, vznikl jedinečný cyklus workshopů, na kterých si v praktické i teoretické rovině osvojíte techniky, jak si uchovat správný tok životní energie a podpořit tak vaše zdraví, mládí a vitalitu.

Jak bude cyklus workshopů probíhat:

Na každém z workshopů se budeme postupně věnovat jednomu elementu. Doporučuji si projít všemi, ale je možné se zúčastnit jen toho, který vám vyhovuje obsahem nebo časově. 

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 3

Příspěvek 220,- Kč

REZERVACE: https://yantrayoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/ 

Podložku na cvičení s sebou.

Vytvořte si webové stránky zdarma!