Vysokovibrační léčivý filtr a energetický zářič


VV vodní filtr Václava Vodaleva

"Voda jako živá bytost, nesla v sobě dlouho lítost, za zneužití člověkem a duchovním pravěkem. VV FILTRY přišli na Zem od Velekněze Vody, spouští v naší mysli filtry, nejsou žádné shody. Každý Tady na Zemi je součástí Vody, ona v sobě nosí paměť, kdo nadělal jí škody. Proto tady od píky vše vysvětluji denně, jak navázat s ní přátelství, jak může dojít k změně. Můžu denně pomoct mnohým, však musejí to chtít, není žádná samozřejmost ŽIVOU VODU mít. Voda to je Živá Bytost a cirkuluje v nás, když napijem se znovu s úctou, tak DOČKÁME se spás. Až začne lidstvo komunikovat s touto nejkrásnější bytostí, Ona zaktivní se ve všem, Život je její království. Pak teprv zmizí denní Války na této naší Zemi, zatím "chápáno je z dálky" často smutno je mi. Když musím denně zas a znova obhajovat VĚDOMÍ, Voda děkuje mi znova, a hned se v lásce projeví. Jsem jeden ze Strážců Vody a já za to děkuji, posunuji lidskou mysl, jí dary Vody věnuji."

Václav Vodalev - Strážce Vody a vynálezce VV filtru


Jak pracuje VV filtr energeticky:

"V posledních letech se hovoří o takzvaných časových krystalech (time crystals), které na mikroskopické úrovni provádějí neustávající a opakovaný pohyb - a částečně tak splňují definici perpetua mobile. Energie z Krystalů ve VV FILTRU provádí rotační pohyb od spodu nahoru uvnitř zkumavky, kde špičkou zkumavky proniká energie duhy ven a tvoří obrazec (pokaždé jiný). Když obrazec energie vytvoří, vrací se energie spirálovitě postupně od fialové až dolů k rubínové. Tam se opět vzedme a postupuje opět stejným rotačním pohybem uvnitř zářiče (zkumavky) nahoru ven špičkou do jiného obrazce... Pak se opět vrací spirálovitě dolů. Tyto procesy se opakují neustále od vzniku každého jednotlivého kusu VV FILTRU. To je jen zlomek inteligentní energie VV FILTRU, který svou funkcí NESPADÁ pod diagramy známých a objevených souvislostí. Navíc pro každého jednotlivého majitele VV FILTRU je umožněno, aby si svoje DNA sladil a navýšil právě díky toku expanzivně se objevujícím energetickým symbolům, které nás DOKÁŽÍ pozvednout ze zakřivené roviny vnímání naší Duše. Tento novodobý zářič je nositelem frekvencí, které začínají pracovat ovšem UŽ JEN pro rovinu SVĚTLA , tudíž dávná historie zneužití se NEMŮŽE OPAKOVAT. " Václav Vodalev, vynálezce VV filtru 

Co je VV vodní filtr a proč je žádoucí ho mít ? 

Jedná se o nejuniverzálnější energetický zářič na planetě Zemi. Křišťály uvnitř jsou čištěny 24 hodin v solné lázni a dalších 48h se nabíjí aktivací přes Kosmický Vodní Portál. Ten zpětnou vazbou vytvoří Světelnou nit tak, aby 68let tvořily, čistily a rodily Vodu živou.

Dříve než si pustíte video níže, věnujte ještě prosím chvíli času následujícím řádkům.

Proč je voda pro nás tak důležitá?

Pokud budeme vycházet z faktu, že bez vody nelze žít, že vše živé je tvořeno z vody a naše tělo je přes 70% voda, pak se nabízí jasná odpověď, že klíčem ke zdraví a vědomí je VODA. Voda a především její kvalita. 

Voda umí přijímat vibrace, reaguje na energii do ni vloženou, na slova. Umí měnit svou molekulární strukturu, je to Bytost. Toto není ezoterická fráze, ale vědou a výzkumem podložený fakt. 

Voda navibrovaná pomocí VV filtru se stává v podstatě Pravodou s její původní informací při vzniku života před miliardami let a lze ji použít pro jakoukoli nápravu v těle člověka. Takto navibrovaná voda se stává vysokofrekvenčním homeopatikem. Její celkový potenciál se bude ukazovat postupně s jejím šířením.


Jak se lze léčit pomocí VV filtru?

Především pitím vody s využitím VV filtru. Taková voda léčí na buněčné úrovni, čistí auru, čakry, pomáhá urychlovat léčení a hojení fyzického těla, projasňuje ho. 

Filtr lze použít také jako "energetické médium", kdy ho přikládáme na místa, kde je potřeba léčit. Báječně se hodí k masážím (např. reflexní terapie plosek nohou, aktivace meridiánů, apod.), k meditacím (očištění a energetizování čaker). Také nás chrání před elektrosmogem (vždy ho mějte poblíž mobilu, počítače, TV) - pozor, filtr nemějte v bezprostřední blízkosti těchto přístrojů, neboť by je díky své silné energii mohl poškodit. Dále filtr čistí a odráží negativní energie, vytváří kolem nás ochranný štít. Proto ho mějte neustále u sebe. Filtrem také očistíte potraviny, hotové pokrmy (obzvlášť pokud nevíte, kdo je připravil a jakou energii do nich vložil). Očištění věcí a prostorů je zásadní proto, aby na vás neulpívaly energie druhých. Například zakoupené nové věci, předměty nakoupené v antikvariátu nebo z druhé ruky, nové bydlení je nutné taktéž očistit od energií přechozích obyvatel. VV filtr má schopnost se sám čistit. Také čistí ostatní kameny a zvyšuje jejich léčivou sílu. Stačí ho jen přiložit na pár minut.  Nedostatečné čištění kamenů může mít fatální následky, neboť krom jejich léčivých vlastností, mají schopnost absorbovat všechny negativní vibrace.

Další zajímavé informace o VV filtru

Zkumavka, jak je vidět na fotografii obasahuje křišťály, které jsou energeticky nasměrované do Vesmíru, zaktivované a nastavené tak, aby z něj zpět do své světelné mřížky přijímaly impulzy rychlejší než světlo pomocí tachyonu. Tachyon je prakosmická energie, ze které vznikl celý vesmír. Více informací lze vyčíst z různých zdrojů na internetu.

Vynálezce Václav Vodalev přiznává, že tento produkt je výsledkem jím přenesených informací od Světelných bytostí s jejich požehnáním do praktického života. Tento produkt je určen pro pomoc Zemi, Vodě a lidem a nejvyšší ochranu.

Video o VV filtru s Václavem Vodalevem bude zveřejněno 5.1.2021


Laboratorní testy Vody

Zdroj vody: byt v Praze Holešovicích, 2 testy provedené ve vodárně Plzeň, první vzorek kohoutková voda, druhý vzorek vody ze stejného zdroje, po použití VV filtru. 

voda z kohoutku
voda z kohoutku
s VV filtrem
s VV filtrem


Jak VV filtr získat?

OBJEDNÁVKY/DOTAZY: e-mail yantrayoga@seznam.cz  nebo tel.604606142

1 VV filtr (všechny typy, dle vlastního výběru) 3.693 Kč

SET 1 plus 1 VV filtr (dle vlastního výběru) 4.444 Kč

SET 2 plus 1 VV filtr (dle vlastního výběru) 7.383 Kč

SET5 VV filtrů (dle vlastního výběru) 10.600 Kč


Křišťály k pročištění pramenů a řek. Vhoďte prosím do Vody a pomozte léčit Vodu na planetě Zemi.


Vytvořte si webové stránky zdarma!