AKCE BŘEZEN 2023


Úplňková jóga a meditace - 8.3.2023

Úplněk v Panně - element Vody, sakrální čakra, jinová energie, kořenová čakra, sakrální čakra
Oslabené orgány - slinivka břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, smyslové orgány: oči a uši. 
Nebude chybět zvuková lázeň, jemná jógová praxe a budeme vědomě odevzdávat vše, co bude připraveno odejít.

REZERVACE: https://yantrayoga.webnode.cz/rezervacnisystem/ 

Čas: 18:30-20:00

Příspěvek: 220 Kč
Podložku s sebou.Orgánová jóga - žlučník 12.3.2023


I když je žlučník malý orgán tvaru hrušky, krásně schovaný na spodní straně jater, jeho funkce jsou velmi důležité. Hlavním úkolem je zachytit a zahustit žluč, kterou vytvoří játra a postupně ji dávkovat do dvanáctníku čímž napomáhá trávení potravy a především tuků. Oslabuje ho špatná strava, stres a špatný životní styl. Bylinkami můžete podpořit žlučník a jeho správnou funkci. Sáhnout můžete po mátě, pelyňku nebo ostropestřeci, který udržuje v kondici především játra, která budou volat po vaší pozornosti v dubnu. První neděli se můžete těšit na orgánovou jógu pro játra, kterou krásně navážeme na březen.

Kdy: 12.3.2023, 18:00-19:30

Kde: Měšťanská Beseda, zrcadlový sál 2.patro

Příspěvek: 220 Kč

Podložku s sebou.

REZERVACE ZDE: https://yantrayoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/ 


Harmonie vibrací a jemná jóga 19.3.2023

Ráda bych vám pravidelně jednou měsíčně (vždy to bude neděle), dopřála jemnou jógu, která bude hodinová a další půlhodinku si pod dekou můžete užívat kouzlo léčivých vibrací. Meditace bude probíhat pouze zvukem (bez slovního doprovodu).
Po jemné józe vás čeká cca 30 minutová sekvence s křišťálovou mísou, plynule přejdu do vibrací s tibetskými mísami, zvukovou vlnou a zakončíme jemnými tóny dešťové hole.

REZERVACE UŽ NYNÍ ZDE:
https://yantrayoga.webnode.cz/rezervacnisystem/ 

Příspěvek: 220 Kč, podložku s sebou, deky na místě k zapůjčení

KDE: Zrcadlový sál Měšťanská Beseda (2.patro), ČAS: 18:00-19:30

JAK PŮSOBÍ FREKVENCE 432 Hz?

Poslech hudby naladěné na 432 Hz tě naplní pocitem klidu a pohody, protože 432 Hz je harmonická frekvence s intonací přírody.

Celý vesmír se skládá z vibrací, a to i slyšitelných tónů. Dnešní hudba je naladěna na základním tónu A 440 Hz, což je frekvence, která je disharmonická a má negativní dopad na lidské vědomí, harmonii celého organismu, psychiku a celkové zdraví člověka. Mnoho výzkumníků a studií potvrzuje, že frekvence hudby, tedy frekvence na níž jsou hudební nástroje laděný, má různé efekty na sociální chování člověka, jeho vědomí a psychiku, harmonii celého organismu a celkové zdraví.

Poslech hudby naladěné na 432 Hz vytváří pocit klidu a pohody, protože je harmonickou intonací přírody. 432 Hz pomáhá zklidnit tělo a mysl, což nás činí flexibilnějšími, kreativnějšími, klidnějšími a harmoničtějšími. Táto frekvence navíc pomáhá také při uvolňování negativní energie, stresu a může nás snadno dostat do hlubokého stavu klidu, kde je relaxace přirozená. Je to přirozená a snadná cesta, která spojuje tělo a vědomí s přírodou. Hudba 432 hz je ideální a vhodná pro hluboké meditace a relaxace. Často se používá pro zlepšení regenerace a podpora léčby pro fyzické a hlavně duševní zdraví.

Výhody a přínosy:

  • Zlepšuje koncentraci, pozornost a paměť
  • Pomáhá zmírňovat stres, příznaky deprese a úzkosti
  • Obecně zlepšuje celkové duševní zdraví
  • Stimuluje pravou hemisféru mozku a tím podporuje představivost a kreativitu
  • Snižuje krevní tlak a srdeční frekvence
  • Dostává nás snadněji do hlubší relaxace a meditace
  • Podporuje a zlepšuje kvalitu spánku
  • A mnoho dalšího

Je to frekvence, která podporuje stimulaci a vyvážení mezi oběma mozkovými hemisférami, což zvyšuje intuici, vhled a kreativitu. Tato frekvence byla nalezena v geometrických uspořádáních na některých starověkých místech, jako je Stone Henge a pyramidy. O frekvenci se někdy říká, že je to vědecká frekvence. Hudba má díky těmto frekvencím léčivé vlastnosti. Muzikoterapeuti používají tyto a další hudební frekvence k podpoře a léčení duševních poruch i fyzických symptomů a zdravotních problémů.


Jóga - Vnitřní Muž - 26.3. neděle

Speciální lekce, kde budeme skrze dech, pozornost, ásany, energetická cvičení a meditaci probouzet svého Vnitřního Muže. Pozor, ať jsme muž nebo žena, potřebujeme, aby naše mužská a ženská energie byla v rovnováze. Budeme zkoumat, jak je na tom náš "vnitřní muž", pokusíme s ním komunikovat a zjistit, co potřebuje, aby mohl být silný. 

V dubnu se pak budeme spojovat s naší Vnitřní Ženou (9.4. neděle v 18:00) - rezervace jsou otevřené už nyní na obě události.

Čas: 18:00 - 19:30, zrcadlový sál Měšťanská Beseda (2.patro) Podložku s sebou.

Příspěvek 220 Kč.

Rezervace: https://yantrayoga.webnode.cz/rezervacnisystem/ 


Yantra jóga & kundalini meditace 29.6.

Jednou měsíčně budou středeční lekce yantra jógy obohaceny o aktivní úvodní kundalini meditaci.

Kundalini meditace začíná pohybem, díky kterému dojde k rozproudění vnitřní energie, rozhýbání a uvolnění těla i některých emocí, které si v sobě nechceme a nemusíme držet.

Po aktivní fázi přirozeně přichází klid pro tělo i pro duši, prostor hluboko se ponořit do jógové praxe.

Nebude chybět práce s energetickým systémem - čakrami v ásanách a dechu, vč. závěrečné meditace zaměřené na konkrétní téma.

Cena: 220 Kč

podložku s sebou

REZERVACE:

https://yantrayoga.webnode.cz/rezervacnisystem/ 

Místo konání: Měšťanská Beseda, zrcadlový sál 2.patro

Čas: 18:30 - 20:00


Vytvořte si webové stránky zdarma!