Pravidelné lekce jógy - neděle od 18:00

Lekce probíhají každou neděli v Domu u Slunce v Plzni na Roudné. Kapacita sálu 12 účastníků. 

AKTUÁLNÍ ROZPIS LEKCÍ:

NA LEKCI JE NUTNO MÍT PŘEDEM REZERVACI. JAK SE PŘIHLÁSIT:

- Zaslat rezervační zprávu na můj WhatsApp - tel.737 137 531

- Uhradit platbu předem na účet 2101070998/2010, poznánka: kredit jóga a jméno

- Cena lekce 220 Kč (75 minut), úplňková jóga 250 Kč (90 minut)

- Bez rezervace se nelze lekce zúčastnit, platba v hotovosti na místě není možná.

- Vhodné je si předplatit více lekcí najednou (tzv. kredit), pokud se chceš účastnit pravidelně.

- Po připsání platby obdržíš potvrzující zprávu, že rezervace je platná, plus aktuální výši zůstatku kreditů.

- REZERVOVAT LZE VÍCE LEKCÍ DOPŘEDU A TAKÉ PRO VÍCE OSOB.

- PLATNOST KREDITŮ 3 MĚSÍCE. Po uplynutí data expirace kreditů nevyčerpané kredity propadají.

STORNO PODMÍNKY: Z lekce se lze odhlásit 24 hodin předem, po uplynutí této doby kredit za danou lekci propadá bez možnosti náhrady.  


Víkend s jógou, tantrou a rituály - září 2024

informace zde: https://www.yantrayoga.cz/joga-vikend/   


Soundhealing - pravidelně 1x měsíčně

Informace o soundhealingu zde: https://www.yantrayoga.cz/soundhealing/  Osobní léčivá meditace

OSOBNÍ MEDITACE SESTAVENÁ NA MÍRU JEN PRO TEBE

Každý máme svůj způsob, jak vytváříme svou budoucnost, jak léčíme traumata nebo nemoci, jak rozvíjíme svou osobnost, utváříme naše vztahy nebo si plníme přání a vize. 

Jedním z účinných nástrojů, jak dosáhnout toho, co chceme, je zdravé programování mysli, tedy MEDITACE. Každodenním opakováním stejné meditace, což se v prvopočátku může jevit jen jako informace, kterou slyšíte a ne zcela se s ní ztotožňujete, se postupně stává vaší vnitřní pravdou, na jejímž základě dochází ke změnám neuronových spojení v mozku. Jinými slovy to, co denně v rámci unikátně sestavené meditace pustíte do vaší hlavy, se manifestuje v realitě a nezůstává pouhým snem nebo nedostižnou metou, ať jde o jakýkoli aspekt vašeho života. Můžete být odkudkoli, nemusíme se znát. Stačí, když se mnou budete sdílet, co chcete ve svém životě změnit a já sestavím jedinečnou léčivou meditaci, jen a jen pro vás.

Kdy ideálně provádět osobní meditaci

Před spaním je programování mysli nejefektivnější. V noci mozek zpracovává všechny informace, které za den přijal (i ty nevědomé) a je velmi důležité, v jakém naladění jdeme spát. Před spaním se nám často honí hlavou naše problémy, stresové situace nebo na nás padá smutek. Správné naladění před spaním se odráží v kvalitě spánku a tedy v tom, jak v noci naše tělo zregenerujeme. Nejvíce, jak si můžete ublížit, je dívat se na zprávy, či filmy typu drama, horor, psycho, pohádat se s dětmi nebo partnerem a s touto vibrací ulehat. Zkuste si udělat z usínání rituál. Nedívat se alespoň hodinu před spaním na televizi ani do mobilu, dopřát si krátkou masáž chodidel a pustit si svou osobní meditaci.

Kdy začne meditace fungovat

Jako při každém jiném programování mysli je potřeba vytrvalost. Každá meditace by se měla praktikovat alespoň po dobu 28 dnů, avšak moje zkušenost je, že je potřeba praktikovat déle. Po 28 dnech dochází k vystavování nových neuronových spojení v mozku, ale je potřeba, abychom informace, které slyšíme v meditaci opravdu prožívali a souzněli s nimi.

Uvedu příklad: Pokud bude meditace zacílena na sebelásku a sebeúctu, bude to chtít opravdu hodně času, možná tři měsíce. Neboť pokud se máte s obsahem meditace ztotožnit, je potřeba ho cítit srdcem. A programy ve vás, které způsobují, že se rádi nemáte, budou účinek meditace snižovat. Nějakou dobu bude trvat jen to, že budete schopni s obsahem meditace alespoň souznět.

Pokud chcete skutečně něco změnit, mějte radost z procesu a jednotlivých kroků, které vás vedou k bytosti, kterou chcete být. Užívejte si, že váš spánek bude po meditaci hodnotnější a klidnější, že se postupně bude váš život měnit a s ním i lidé kolem vás. Nebojte se, k vytouženému cíli dojdete určitě.

Jak správně meditovat

Než půjdete spát, posaďte se v posteli a meditaci si pusťte do sluchátek. Meditujte v sedě, ne v leže, neboť byste mohli usnout a o to v meditaci nejde. Páteř musí být vzpřímená, nohy natažené nebo zkřížené. Ruce nechte uvolněné a vytočené dlaněmi vzhůru. Záda si můžete opřít pro větší pohodlí, ale nesmí být opřená hlava (opět byste mohli usnout). Pusťte si meditaci a po jejím ukončení se uložte ke spánku. Už s nikým nemluvte, nedívejte se na televizi, na mobil.

Co mohu od meditace čekat, jak bude vypadat

Na základě informací, které mi sdělíte, vypracuji meditaci na míru. Nebude to jen mluvené slovo, zaměřené na vaše konkrétní téma, ale také hudební podkres, který bude odpovídat frekvencím, které jsou potřeba pro léčení a podporu vašeho energetického těla, čaker. Součástí meditace je také relaxační harmonizující dech, kterým vás před samotnou meditací provedu. Délka meditace: 20 minut

Doporučený příspěvek za osobní meditaci: 500 Kč

Po uhrazení příspěvku bude do 48 hodin zaslána tvá osobní meditace na mail přes úschovnu. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!