Nabídka individuální péče v pyramidě:

- Tantra pro páry - partnerská terapie

- Individuální terapie pro jednotlivce


Energetické pyramidy působí jako akumulátory a transformátory kosmické energie, kterou poté vyzařují dál. Energie vyzařovaná pyramidou se soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy. Tak vytváří paprsky, které se znovu spojují tzv. fokálním bodě (známém jako královská komora), který se nachází asi v 1/3 mezi základnou a vrcholem. Energie uvnitř pyramidy je tak silná, že ji lze fyzicky cítit. Projevuje se jako brnění těla, nejčastěji prstů, nebo návaly tepla.

Specifický tvar pyramidy a její správné nasměrování podle světových stran způsobuje, že předměty umístěné v pyramidě vyzařují energii, která z pyramidy nevychází, ale odráží se od vrcholů. Tím dochází ke změnám molekulární struktury objektů. Pobyt uvnitř urychluje a zesiluje meditace, procesy léčení a rekonvalescence, apod.

Účinky meditační pyramidy:

- prohloubení meditativních stavů
- proti vyčerpání, vrací vitalitu a sílu 
- posiluje imunitu, urychluje regeneraci
- navozuje pocit klidu a odpočinku 
- podpora při zotavení se po nemoci/zákroku
- obnovení energie 

Pozor: Pobyt v pyramidě nenahrazuje lékařskou péči, zákroky, nebo doporučenou medikaci lékařem. Pokud berete léky, je možné je vzít s sebou do pyramidy, jejich léčivý účinek se zesílí. 


Velikost pyramidy: 1,9x1,9 metru, výška 1,5 metru 

Dokument o přínosu pobytu v pyramidě: 

Zajímavosti o energetické pyramidě

Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu. Pyramidální energie synchronizuje člověka s vyšším vědomím a pomáhá docílit meditačního stavu. Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojení s nejvyšším vědomím. Mívají hluboké duchovní prožitky, které přicházejí podle úrovně meditace. Mezi některé prožitky patří pocity beztělesnosti, vznášení se, jasnovidství, vzpomínky na minulé životy apod.

Pyramidální energie má podle mnoha zkušeností i podle odborníků léčebné, meditační a regenerační účinky na lidský organismus. Harmonizuje energetická centra v těle - čakry, čistí a zceluje auru (energetické pole člověka).

Při pobytu v meditační pyramidě se rozbíhá ozdravný proces, urychluje se léčení zdravotních potíží, lidé se cítí lépe, zbavují se stresu a napětí. Zatímco nám pyramidální energie prospívá, bakterie a viry ničí, proto zvyšuje obranyschopnost organismu, revitalizuje a pomáhá nám získat novou sílu.

Pocity vyčerpání, způsobené exhalací škodlivin, vlivem geopatogenních zón, či elektromagnetického smogu, jsou dnes na denním pořádku. To vše přispívá k oslabení imunity a celkové únavě. Negativně na nás také působí skryté rozvody elektrické energie, elektrostatická energie umělých hmot i energie tvarů, například úhly o 90° jsou zdrojem negativního záření. 


Tantra individuální sezení pro páry nebo jednotlivce

Toužíte prožívat skutečnou hloubku partnerského propojení na všech úrovních společného bytí a rozvinout partnerský vztah do plného potenciálu?

Mým velkým přáním a záměrem, je umožnit vám skrze intenzivní zážitky projít branou do vyšší úrovně vědomí, kdy budete prožívat opravdové spojení, posvátnost vztahu a skutečnou intimitu. Dovolit si sejmout vzájemně masky a plně otevřít svá srdce, být autentičtí. Naučit se, že s pomocí partnera/partnerky dokážete uvolňovat emoční, sexuální a energetické bloky, zpracovávat různá traumata, měnit vzorce i přesvědčení z minulosti a společně prožívat svobodný, šťastný a naplněný život.

Setkání proběhne v bezpečném prostoru a bez nahoty.  Praktickými cvičeními si projdete UVNITŘ PYRAMIDY pod mým vedením. 


NAUČÍTE SE A PROŽIJETE RŮZNÉ PRINCIPY VYCHÁZEJÍCÍ Z TANTRY

 • Objevíte, jak se vzájemně propojit na spirituální úrovni

 • Jak si aktivovat léčivou energii v dlaních, cítit svojí energii a energii druhých

 • Okusíte hloubku a léčivou sílu vědomého doteku

 • Dozvíte se a vyzkoušíte si, jak pracovat se sexuální tvořivou energií

 • Naučíte se úvodní tantrický rituál (jako součást milování, masáže či společné relaxace)

 • Tantrický rituál Yab Yum se šamanským bubnem (propojení sex.energie mezi partnery)

 • Čekají vás silné zážitky, uvolnění emocí a spousta "aha" momentů

 • Naučíte se ve vztahu lépe komunikovat své potřeby a pocity

 • Zažijete hlubší propojení s partnerem/partnerkou a prožití skutečné blízkosti

 • Pomůžeme si definovat a prožít, co je skutečná intimita ve vztahu

 • Více se jeden druhému otevřete (témata zranitelnost, emoce, hranice)

 • Prohloubíte a upevníte váš vztah

Celý procesem vás provedu s ohledem na to, co potřebujete ve vztahu ladit. 

Při jednotlivých cvičeních zakusíte také sílu vibrací a zvuku. Budu vás provázet hrou na meditační vysoko-frekvenční hudební nástroje: tibetské mísy, křišťálová mísa, zvonky, zvuková vlna, šamanský buben.

Příspěvek: 3.300 Kč - 2 hodiny párová terapie

Příspěvek: 2.000 Kč - 2 hodiny terapie pro jednotlivce Individuální sezení/terapie pro jednotlivce

Dopřát si samotný pobyt v pyramidě je úžasná záležitost. A teď si představ, že se necháš tímto procesem provést podle aktuálního tématu, který potřebuješ ladit, kdy vše, co budeš v pyramidě prožívat bude energeticky maximálně podpořeno.

Co se mnou můžeš na tomto sezení prožít:

 • Společný záměr si stanovíme na začátku - co chceš ladit za téma, ať je to zdraví, emoce, vztahy, tvé záměry nebo životní cesta, traumata nebo bolest 
 •  Provedu tě s pomocí následujících technik:
 • - výklad karet 
 • - aromaterapie
 • - energetická očista a aktivace čaker technikou Pranic Healing 
 • - dechová technika - pranayama
 • - osobní meditace a vizualizace 
 • - soundhealing - aktivace energie a očista skrze vibrace a zvuk 


Příspěvek: 1.500 Kč - 1,5 hodiny

Vytvořte si webové stránky zdarma!