AKCE ÚNOR 2023


Orgánová jóga & úplňková - neděle, 5.2. 

18:00-19:30

Zrcadlový sál Měšťanské Besedy, 2.patro

V den úplňku nás čeká jemná jóga, zaměřená na čakru srdce, ale také orgánová jóga pro podporu funkce ledvin. Pracovat tedy budeme také s elementem Vody a druhou čakrou.

Protahovací jóga, energetické cvičení chi-kung, úplňková meditace, kundalini aktivní meditace pro čakru srdce, aromateriapie a soundhealing.

Cena 220 Kč, podložku s sebou.

REZERVACE: https://yantrayoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/ 


Harmonie vibrací a jemná jóga 19.2.2023

Ráda bych vám pravidelně jednou měsíčně (vždy to bude neděle), dopřála jemnou jógu, která bude hodinová a další půlhodinku si pod dekou můžete užívat kouzlo léčivých vibrací. Meditace bude probíhat pouze zvukem (bez slovního doprovodu).
Po jemné józe vás čeká cca 30 minutová sekvence s křišťálovou mísou, plynule přejdu do vibrací s tibetskými mísami, zvukovou vlnou a zakončíme jemnými tóny dešťové hole.

REZERVACE UŽ NYNÍ ZDE:
https://yantrayoga.webnode.cz/rezervacnisystem/ 

Příspěvek: 220 Kč, podložku s sebou, deky na místě k zapůjčení 

KDE: Zrcadlový sál Měšťanská Beseda (2.patro), ČAS: 18:00-19:30

JAK PŮSOBÍ FREKVENCE 432 Hz?

Poslech hudby naladěné na 432 Hz tě naplní pocitem klidu a pohody, protože 432 Hz je harmonická frekvence s intonací přírody.

Celý vesmír se skládá z vibrací, a to i slyšitelných tónů. Dnešní hudba je naladěna na základním tónu A 440 Hz, což je frekvence, která je disharmonická a má negativní dopad na lidské vědomí, harmonii celého organismu, psychiku a celkové zdraví člověka. Mnoho výzkumníků a studií potvrzuje, že frekvence hudby, tedy frekvence na níž jsou hudební nástroje laděný, má různé efekty na sociální chování člověka, jeho vědomí a psychiku, harmonii celého organismu a celkové zdraví.

Poslech hudby naladěné na 432 Hz vytváří pocit klidu a pohody, protože je harmonickou intonací přírody. 432 Hz pomáhá zklidnit tělo a mysl, což nás činí flexibilnějšími, kreativnějšími, klidnějšími a harmoničtějšími. Táto frekvence navíc pomáhá také při uvolňování negativní energie, stresu a může nás snadno dostat do hlubokého stavu klidu, kde je relaxace přirozená. Je to přirozená a snadná cesta, která spojuje tělo a vědomí s přírodou. Hudba 432 hz je ideální a vhodná pro hluboké meditace a relaxace. Často se používá pro zlepšení regenerace a podpora léčby pro fyzické a hlavně duševní zdraví.

Výhody a přínosy:

  • Zlepšuje koncentraci, pozornost a paměť
  • Pomáhá zmírňovat stres, příznaky deprese a úzkosti
  • Obecně zlepšuje celkové duševní zdraví
  • Stimuluje pravou hemisféru mozku a tím podporuje představivost a kreativitu
  • Snižuje krevní tlak a srdeční frekvence
  • Dostává nás snadněji do hlubší relaxace a meditace
  • Podporuje a zlepšuje kvalitu spánku
  • A mnoho dalšího

Je to frekvence, která podporuje stimulaci a vyvážení mezi oběma mozkovými hemisférami, což zvyšuje intuici, vhled a kreativitu. Tato frekvence byla nalezena v geometrických uspořádáních na některých starověkých místech, jako je Stone Henge a pyramidy. O frekvenci se někdy říká, že je to vědecká frekvence. Hudba má díky těmto frekvencím léčivé vlastnosti. Muzikoterapeuti používají tyto a další hudební frekvence k podpoře a léčení duševních poruch i fyzických symptomů a zdravotních problémů.PRO KOHO JE TATO UDÁLOST URČENA: 

Pro každého, kdo zvládá základní šamanské cestování, tedy má své silové/totemové zvíře, duchovního průvodce a dokáže cestovat v neobvyklé realitě. 

CO VÁS NA VÍKENDOVÉM SEMINÁŘI ČEKÁ

KDY ZTRÁCÍME ČÁSTI SVÉ DUŠE:

- při našem zrození v okamžiku porodu

- traumata v dětství, nemusí to být silné trauma, stačí okamžiky, kdy v dětství nebyla naplněna nějaká potřeba (dlouho jsme plakali, než k nám maminka přišla, rodiče nás odbyli z nedostatku času, atd.)

- stresové situace, výbuchy vzteku- velké leknutí (vč. vstávání na budík)

- při rozvodu/rozpadu vztahu (byť se rozejdeme "v dobrém")

- při dlouhodobém stresu a vypjatých situacích

- operace, dlouhodobá nemoc, chronická nemoc, odejmutí orgánu/amputace

PROČ JE DŮLEŽITÉ, ABY SE K NÁM ZTRACENÉ ČÁSTI DUŠE VRÁTILY

Těch důvodů je celá řada a budeme si o tom povídat v rámci víkendu. Přišli jsme sem jako celistvá bytost/duše, která se oddělila od jednoty a postupně jsme na to zapomněli. Od narození, díky životním událostem ztrácíme části své duše, některé se k nám vrací, jiné cestu zpět už nenajdou. Šamanské cestování se záměrem hledání ztracených částí duše jsou léčivé, vedou nás k hlubšímu pochopení nás samých a postupně nám pomáhají navracet naši celistvost. 

ČEKAJÍ NÁS TATO TÉMATA A CESTY:

Jak si najít duchovního průvodce, který nám bude pomáhat s hledáním ztracených částí duše.

Jak nalézt ztracené části své duše.

Jak si vzít části duše, které zůstaly u bývalých partnerů.

Jak vrátit/pustit ztracené duše, které nám nepatří.

Jak si najít a provádět rituály očištění od nalepených částí duše (ty, které sbíráme každý den, ulpívají na nás a nejsou naše).

Nalezení posvátného snu duše - naše poslání, důvod, proč tu jsme.

INFORMACE K POBYTU

Společný víkend zahájíme v pátek, příjezd v 17:00. Po večeři, která bude připravena na 18:00 nás čeká společné přivítání. Předpokládaný konec programu v neděli v 15:00.

Na místě je možné za poplatek využít saunu, nebo venkovní koupání ve vyhřívané kádi. Sauna i káď jsou pro 6 osob. Ceny: sauna 200 Kč/osoba, koupání v kádi 200 Kč/osoba 

V ceně je zahrnuto:

- víkendový program

- ubytování ve dvoulůžkových pokojích

- vegetariánská plná penze - páteční večeře, sobotní snídaně, oběd a večeře, nedělní snídaně a večeře

- voda, káv a čaj po celý den

Cena prožitkového víkendového semináře: 3.700 Kč/osoba

PŘIHLÁŠKA: na email yantrayoga@seznam.cz  

Rezervace místa = uhrazení zálohy 1.700 Kč. Pokud nechcete o své místo přijít, s rezervací prosím neotálejte. Doplatek uhraďte prosím do 31.1.2023. Účet 2101070998/2010.

Storno podmínky: Účast na semináři lze zrušit do 31.12.2022., po tomto termínu propadá záloha 1.700 Kč. Při zrušení účasti po 31.1.2023. propadá celá částka.

S sebou: podložku na cvičení/ležení, deku, polštářek, zápisník, psací potřeby, šátek na oči. Pokud si chcete dát ranní jógu, tak něco pohodlného na cvičení.


 

Vytvořte si webové stránky zdarma!