Hosté festivalu

Barbora Hu

čakra jóga®

Přijměte pozvání na lekci čakra jógy® která obejme v rovině praxe jeden z klíčových pilířů tohoto přístupu. Pulzace je principem prostupným tantrismem. Má svůj symbolický i praktický rozměr, protože uvádí protiklady v soulad a udržuje tímto vztahem kontinuum. Ať už je řeč o energetice hatha jógy, dechu a pohybu, architektuře mysli, či mystériu duše a jejího vztahu k existenci.

www.barborahu-yoga.cz  

Dalibor Štědronský

ashtanga.cz

Pociťte na vlastní kůži význam dýchání při provádění jógových ásan!

Nacvičíme "dokonalý" výdech a zkusíme skrze několik technik zvědomit břišní stěnu, která je nezbytným spolučinitelem přirozeného dýchání. Vyzkoušíme, jak dech ovlivňuje držení těla a naopak jak pozice těla ovlivňuje dýchání. Budeme hledat, jak zapojovat pánevní dno a jak skrz něj ovlivnit proces dýchání. Podíváme se na techniku dechu v ásanách a to zejména předklonových, které jsou pro nácvik vědomého, kontrolovaného dýchání nejsnazší a zároveň z hlediska zdravotního přínosu nejdůležitější. Společně pak budeme zkoumat, co je to skutečné uvolnění beder a co "iluzorní uvolnění". Výsledkem našeho snažení by mohlo být nahlédnutí na dýchání jako na součást ásan, která je vytváří a nikoliv komplikuje:)

www.ashtanga.cz 

Katarína Mikulandová

Jóga Ateliér 

...až keď je ten "správny" čas, dokážem ísť s kožou na trh, písať o jóge, pocitoch, o tom ako vnímam život, často krát "ružovou" optikou.
...až keď je čas, dokážem poodhaliť, spomaliť, vnímať a bojovať tak intenzívne za správnu vec, ako len šelmy/ženy dokážu...


Michal Rauer

Jóga s Michalem

Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Krom jógy se věnuji  "Hlubinné abreaktivní psychoterapii" a automatické kresbě. Prvotní myšlenka "spojovat a pomáhat lidem" se naplnila teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.

www.michalrauer.cz 

Ivana Dortová

Zakladatelka Pranic Healing v ČR

Mnoho let se zajímám o různá duchovní témata a pobyt v multi kulturním a multináboženském Singapuru a Jihovýchodní Asii mi umožnil je dále rozvíjet. Jako instruktorka kundalini jógy jsem byla dlouholetým členem Singapurské lóže teozofické společnosti a v roce 2011 jsem se seznámila se školou o energii Mistra Choa Kok Sui - Pranic Healing (léčení pránou) a arhatickou jógou. Od té doby se tomuto směru intenzivně věnuji, praktikuji Pranic Healing a arhatickou jógu.

www.facebook.com/ivana.dortova  

Jana Kotorová (Ananda Kalika Dasí)

OM Chanting Plzeň 


Video upoutávka na OM Chanting:

https://youtube.com/watch?v=FI3azWIIPnw&feature=share 


www.facebook.com/groups/182553669006457   

Sayuyja

Hudební skupina


Inspirováno tradiční indickou Raagou a devocionálním zpěvem - Kirtanem. 
Členové: 

J. Kůstka - sitar, sarangi, zpěv

J.Cibulka tabla, shrutibox, zpěv

I.Straka - udu, kartals, chimta, hrdelní zpěv

www.facebook.com/sayujya.sitar.band/   


František Horváth

Kouzlo zvuku

Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naši moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní.
Orchestr tibetských mís bude svým zvukem majestátně doplňovat metrový Gong. 

www.kouzlozvuku.cz  

Yoga market - produtky za koupení


ZUZANA LAMIRIA - Svíčky a vykuřovadla

Vyrábím vysoko-vibrační svíčky se záměrem z krystalického palmového vosku, které neprodukují žádné toxické látky, nabité krystaly. Sukulenty ve spojení s krystaly na ozdobu vašeho interiéru - kus přírody přímo k vám domů. Vykuřovadla na vyčištění prostor vašeho domu, nebo je můžete použít také na vyčištění vás samotných, od negativní energie a únavy. Kouř odnese pryč co nepotřebujeme a vnese do duše mír a klid.


PILINA & HOBLINA 

Dřevěné dárky a dekorace, vyrobené s láskou na úpatí Českého středohoří v Lounech. Vyrábíme pro vás například originální zápisníky, deníky a fotoalba, mandaly či lapače snů a vymazlené šperky. Dřevo prostě milujeme!


ORIGINÁL PRODUKTY Z BALI od Adélky

Vozíme Bali v různých podobách k Vám Rádi vám na festivalu představíme pohodlí balijských outfitů na jógu a volný čas.  Pořídit si u nás můžete nejen něco na sebe, ale třeba i něco balijského pro radost nebo klidné rozjímání.


STANISLAVA TOPINKOVÁ - výtvarnice

S láskou a záměrem, malované léčivé obrazy, plakáty, obrázky, kartičky do kapsy. Šperky tvořené z drahých kamenů a korálků, andělé a jiné drobnosti pro radosti všedního dne.


Další produkty a stánky ještě přibydou :-)

Za finanční podporu tohoto projektu děkujeme sponzorovi:

Vytvořte si webové stránky zdarma!