Mužsko-Ženský kruh - téma: L á s k a

Dům u Slunce (Roudná, Plzeň), sobota 11.května 2024 (10:30 - 19:00)

Pro jednotlivce i páry. Pracovat budeme samostatně, ve dvojicích i v rámci skupiny... a kdo ví, třeba v kruhu potkáš svého budoucího partnera :-)

Láska je nejvyšší vibrace, čistá esence Božství

Toto setkání v kruhu je pro každého,  protože každá lidská bytost touží po lásce, být přijímána a milována, a to nejen v partnerském vztahu. Chceme, aby naše vztahy byly harmonické, naplněné láskou a vzájemným respektem. Mnohdy jsou ale naše srdce zavřená aniž bychom si to plně uvědomili, neboť si z událostí a zranění v minulosti utvořilo kolem sebe skořápky. Dokonalou krustu, která nám brání lásku prožívat, radovat se, lásku dávat a přijímat. 

Je důležité mít na paměti, že život jaký žijeme je plně naším dílem. Odráží to, co je v nás, ať na vědomé či nevědomé úrovni. Vytváříme určitou vibraci, kterou vysíláme do prostoru a přitahujeme si do života osoby a situace, které s touto naší vibrací rezonují. Tak to zkrátka je.
 
Zamysleme se nejprve nad tím, zda máme rádi sami sebe. Je naše vnímání sebe sama nekritické, přijímáme se jako bytost na určitém stupni vývoje i se svými temnými aspekty? Milujeme své tělo, takové jaké je? Umíme být k sobě laskaví, umíme se potěšit, dokážeme mít nastavené zdravé osobní hranice? Když nemiluji sebe bezpodmínečně, znamená to, že se plně nepřijímám. Když nemiluji sebe, tak jak jsem v tuto chvíli, jak mohu očekávat, že mě budou milovat a přijímat druzí?

Nebojte se, nejste v tom sami :-) Téma sebelásky je tématem absolutně každého z nás. A je vlastně úžasné vědět, že naprosto každý si toto své vnitřní nastavení může přeladit na jinou, láskyplnější frekvenci a tu pak vysílat do prostoru.

Témata našeho setkání v mužsko-ženském kruhu

PRACOVAT BUDEME INDIVIDUÁLNĚ, VE DVOJICÍCH A VE SKUPINĚ. V našem procesu otevírání se, uvědomování a uzdravování srdce nezůstaneme sami, neboť  nás podpoří celá skupina a její energie. Každá bytost, která bude kruh spolu-tvořit, jak sami uvidíte, přichází s podobnými či stejnými tématy. Je úžasné se otevřít v bezpečném prostoru s dalšími lidmi, bez posuzování a vědět, že nás spojilo společné téma. Takové setkání je velice hluboké, transformační a léčivé. Společně a navzájem si umožníme odloupnout první skořápky z našich srdcí, které nám brání v prožívání absolutní lásky.

VELMI SILNÁ TÉMATA SE KTERÝMI BUDEME PRACOVAT:

- Jak "vidět" srdcem, aktivace čakry srdce

- Čištění 7 základních čaker

- Rodina - naše kořeny, rodové linie, předci - rituál uctění předků a brána hojnosti, lásky a štěstí

- Otevírání srdce - aktivace srdeční čakry, přesekávání emočních pout, kundalini meditace, meditace spojených srdcí

- Principy rezonance, vnímání energie

- Vědomý dech, různé meditace, vizualizace, rituály, pohyb, 2 konstelace

Příspěvek: 1.690 Kč/osoba, zvýhodněná cena 2.900 Kč pokud přijdete v páru

Rezervace a přihlášky: yantrayoga@seznam.cz 

Rezervace místa = uhrazení platby na účet 2101070998/2010.

Storno podmínky: Účast lze zrušit do 30.4. se storno poplatkem 50% z ceny. Po tomto termínu nelze požadovat vrácení platby. Můžete využít možnost poslat za sebe náhradníka.

Organizační pokyny vám zašlu e-mailem týden před workshopem.

S sebou:

  • pohodlné a vzdušné oblečení (mužům doporučuji jiné kalhoty než džíny),

  • polštářek, šátek na oči,

  • rituální předmět na společný oltář , může být cokoli – kámen, amulet, šperk, atd. – každý si vyberte svůj předmět

Na místě budou připraveny malé pochutiny - oříšky, čokoláda, suš.ovoce a také čaj a studánková voda (v ceně).

Podložky na ležení, deky a bločky na sezení jsou na místě k dispozici (můžete si přinést svoje, pokud chcete).

Oběd není zahrnut v ceně. Pauza na oběd 1,5 hod., lze zajít podle chuti do jakékoli restaurace v centru.

Vytvořte si webové stránky zdarma!